RCK SLAVONIKA – SUDJELOVANJE UČENIKA NA PODUZETNIČKOJ KAMPANJI „SMART FACTORY START UP“

RCK SLAVONIKA – SUDJELOVANJE UČENIKA NA PODUZETNIČKOJ KAMPANJI „SMART FACTORY START UP“

11. travnja 2022.

Učenici 4. komercijalne: Kristijan Matoković, Teo Lončarić i Marko Todorović, pod mentorstvom prof. Nikoline Štimac Puž, a u pratnji prof. Snježane Krnjajić Lerinc sudjelovali su 8. travnja na projektu u sklopu RCK Slavonika u Tehničkoj školi u Slavonskom Brodu.

Svrha ove kampanje  je pružiti našim učenicima iz škola u partnerskom konzorciju EU projekta Regionalni centar kompetentnosti “Slavonika 5.1” priliku da budućim poslodavcima i gospodarstvenicima prezentiraju svoje poduzetničke ideje te na taj način jačaju svoje komunikacijske, prezentacijske i poduzetničke vještine.

Na natjecanju je sudjelovalo 8 timova iz cijele Slavonije koji su morali svoju ideju prezentirati u 5 min.  Naš tim osmislio je ideju pameti koš VAL-KOŠ te osvojio nagradu, poklon bon od 1 000,00 kn (Elipso ili Links). Iako nisu osvojili prvo mjesto, ponosni smo na naše dečke te im želimo puno uspjeha u budućnosti.