Informacije za roditelje

Poštovani roditelji,

ukoliko Vi i Vaše dijete/naš učenik imate bilo kakvu potrebu za suradnjom, obratite se prvo razredniku, a prema potrebi pedagoginji, voditeljici ili ravnateljici.

Termin za informacije s razrednikom možete potražiti u tablici. Ukoliko imate potrebu razgovarati s predmetnim nastavnikom dogovorite termin sastanka u suradnji s razrednikom.

Radno vrijeme pedagoginje i voditeljice možete potražiti pod Djelatnici škole.

Za razgovor s ravnateljicom molimo Vas da se unaprijed najavite i dogovorite termin sastanka.

Savjetujemo da ustrajete u redovitom praćenju uspješnosti Vašeg djeteta/našeg učenika, redovito surađujete s razrednikom, dolazite na informacije te roditeljske sastanke. Samo tako možemo na vrijeme otkloniti i spriječiti neželjene posljedice u odgoju i obrazovanju Vašeg djeteta/našeg učenika.


(izrazi koji se koriste u tekstu, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i ženske osobe)


Vrijeme prijema roditelja pojedinih razrednih odjela u šk.god. 2018./19.

R.b. Razrednik Razred Smjena Dan Sat
1. Natalija Mihaljević 1. OG A A ponedjeljak 5.
2. Draženka Mikić 1. OG B A petak 4.
3. Željko Štanfelj 1. EK A petak 5.
4. Nikolina Štimac-Puž 1. K B petak 3.
5. Tanja Kokić 1. EL B četvrtak 6.
6. Jasna Iličić 1. CNC B petak 2.
7. Branimir Križanec 1. STT B srijeda 5.
8. Darko Bošnjak 2. OG A A utorak 3.
9. Karmela Mihaljević 2. OG B A ponedjeljak 3.
10. Monika Markota 2. EK A utorak 4.
11. Dajana Vuksanić 2. K B utorak 4.
12. Boris Puljek 2. EL B utorak 4.
13. Jasmina Biro 2. CNC B utorak 5.
14. Alena Lozušić 2. STT B srijeda 6.
15. Marija Jelkić 3. OG A A utorak 4.
16. Vesna Kajganić 3. OG B A srijeda 5.
17. Kristina Najcer Bračevac 3. EK A srijeda 3.
18. Vlatko Vujnovacć 3. EL B utorak 3.
19. Marin Pavlović 3. P B četvrtak 2.
20. Slavko Golik 3. STR B utorak 2.
21. Martina Duk 3. CT B petak 3.
22. Želimir Sušić 4. OG A A utorak 4.
23. Tihana Weigand 4. OG B B srijeda 5.
24. Mirjana Vujić 4. EK A petak 4.
25. Svjetlana Barišić 4. K B srijeda 2.
26. Boris Šimić 4. EL B četvrtak 4.

Preuzimanje