Školski odbor

Školom upravlja Školski odbor. Posljednjih dvadesetak godina, relativno čestim izmjenama i dopunama zakona kojim se uređuje srednje obrazovanje, mijenjao se sastav kao i broj članova Školskog odbora te način njegova imenovanja. Danas Školski odbor broji sedam članova. Članovi se imenuju i razrješavaju prema slijedećem:

• dva člana imenuje i razrješava Nastavničko vijeće iz reda nastavnika i stručnih suradnika
  • jednog člana imenuje i razrješava Vijeće roditelja iz reda roditelja koji ne može biti zaposlenik Škole
  • tri člana samostalno imenuje i razrješava Osnivač
  • jednog člana bira Radničko vijeće škole

Sadašnji sastav Školskog odbora usvojen je na konstituirajućoj sjednici održanoj 2.svibnja 2017.godine, a čine ga:

1. Ivan Cvenić, dipl.ing. – predsjednik (predstavnik Nastavničkog vijeća)
  1. Darko Bošnjak, prof.TZK (predstavnik Nastavničkog vijeća)
  2. Zdravko Kuna, dipl.oec. (sindikalni povjerenik – predstavnik zaposlenika škole)
  1. Dubravko Kučinac, dipl.uir. (predstavnik Osnivača)
  2. Ivana Bagarić, dipl.oec. (predstavnik Osnivača)
  3. Željko Varžić, dipl.oec. (predstavnik Osnivača)
  4. Stanislav Čamagajevac (predstavnik roditelja)

Zapisnici: