NATJEČAJ ZA SUDJELOVANJE U PROJEKTU: „PRIJE NO ŠTO BUDE PREKASNO“

20. lipnja 2022.

Dragi učenici Srednje škole Valpovo,

pozivamo vas na sudjelovanje u Erasmus+ projektu „Prije no što bude prekasno“. Projektom je predviđeno uključiti učenike koji će ići na tri mobilnosti (Turska, Poljska i Rumunjska) i pomoći u pripremanju i odrađivanju domaćinstva u našoj školi za škole partnere. Pozivamo vas da proučite tekst Natječaja te započnete prikupljati svu dokumentaciju koju ćete priložiti uz svoju Prijavu.

Prilikom odabira između prijavljenih kandidata primjenjujemo razrađene kriterije bodovanja. Pozivamo vas da na vrijeme prikupite sve što je potrebno, osobito dokumentaciju  kojom možete prikupiti dodatne bodove.

Dokumentacija:

Za potrebe natječaja i projekta kreirali smo novi tečaj u Loomenu pod nazivom: Prije no što bude prekasno. Adresa za pristupanje tečaju: https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=45569.

Trajanje natječaja: 24.6.2022. – 8.7.2022. godine.