UČENICI NAŠE ŠKOLE NA PROJEKTU ERASMUS+ U ZARAGOZI – 2. DIO

8. travnja 2024.

Nakon odrađenog prvog tjedna prakse vikend smo iskoristili za opuštanje. U subotu smo imali aktivni obilazak Zaragoze tijekom kojeg smo trebali pronaći 7 zadanih lokacija na glavnom trgu. Od njih 7 uspjeli smo pronaći 5.

Nedjeljno prijepodne smo iskoristili za zabavu te su učenici sudjelovali na laser pointu. Natjecateljskoj zabavi sličnoj Painballu, ali sa “laserima” te su isa opremom zgledali kao ilikovi z SF filmova. Kako je u blizini bila slično događanje, iskoristili smo priliku, te smo se uslikati sa “Star trooper” vojnicima. Lijepo vrijeme smo iskoristili i za šetnju parkom koji se nalazi u blizini.

Kako je prvi tjedan bilo upoznavanje sa novim radnim okruženjem iposlovima, te savladavanje jezičnih prepreka sljedeći tjedan ćemo predstaviti firme u kojima radimo našu praksu.