NAŠI SREDNJOŠKOLCI ODALI POČAST GRADU HEROJU

20. studenoga 2020.

U nemogućnosti da zbog epidemioloških ograničenja na današnji dan posjete Vukovar, učenici Srednje škole Valpovo danas su, predvođeni profesorom  Darkom Bošnjakom, biciklima posjetili spomen obilježje na lijevoj obali Drave.

Ondje su odali počast poginulim braniteljima, zapalili svijeće i prisjetili se svih sudionika Domovinskog rata koji su u slobodnu Hrvatsku ugradili svoje živote. U komemoraciji  su sudjelovali Rea Perak, Leona Ivanković, Petra Zrno, Mia Jelkić, Roko Markota, Borna Pavić, Borna Budai, Fran Sinković, Josip Varžić , Jakov Dandić i njihov pofesor Darko Bošnjak. Neki od njih su prošle godine svijeće zapalili u Vukovaru, a profesor Bošnjak im je već obećao da će se iduće godine, zajedno, u još većem broju, pridružiti koloni sjećanja u gradu heroju.

Izvor: valpovstina.info