POZIV NA PRAKTIČNU PROVJERU SPOSOBNOSTI I VJEŠTINA – strukovni učitelj/ica praktične nastave strojne obrade metala

5. siječnja 2022.

Na temelju natječaja objavljenog 13. posinca 2021. do 21. prosinca 2021. godine, za radno mjesto strukovni učitelj/ica praktične nastave strojne obrade metala (s poznavanjem rada na CNC stroju), puno/neodređeno radno vrijeme, pozivaju se na praktičnu provjeru kompetencija, sposobnosti i vještina kandidati koji su dostavili pravodobnu i potpunu prijavu sa svim valjanim prilozima u skladu s tekstom natječaja, odnosno ispravama navedenim u natječaju, ali ne ispunjavaju u potpunosti uvjete natječaja.

Praktična provjera kompetencija, sposobnosti i vještina će se održati dana 12. siječnja 2022. godine (srijeda) u prostorijama Srednje škole Valpovo u Valpovu, dr. Franje Tuđmana 2, u školskom CNC praktikumu, prema sljedećem rasporedu.