NAŠ PODUZETNIČKI PLAN

17. travnja 2019.

U 2019. godini Hrvatska udruga poslodavaca (HUP) nastavlja poticati i promovirati poduzetništvo te je i ove godine raspisala nagradni natječaj namijenjen učenicima srednjih škola u Republici Hrvatskoj. Cilj je promovirati poduzetništvo među mladima kroz organizaciju natječaja kojim bi se nagradile najuspješnije poduzetničke inicijative / projekti srednjih škola. Natječaj se odvija pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta Republike Hrvatske  uz partnerstvo Predstavništva Europske komisije u Hrvatskoj.

Uključivanje u projekt su prepoznale učenice 3.razreda ekonomista pod vodstvom nastavnice Kristine Najcer Bračevac te su osmislile poduzetnički plan. Projekt je pisan u suradnji s nastavnikom Borisom Puljekom i učenikom 4.razreda elektrotehničara, Dorijanom Polancom.

Učenice su vrijedno radile i pisale projekt unazad mjesec dana, a posebno je za istaknuti njihov entuzijazam.

Svoje slobodno vrijeme su iskoristile na najbolji mogući način – učenjem, stvaranjem i ulaganjem u sebe.

Projekt su prijavili na vrijeme i u mjesecu lipnju očekujemo rezultate.

Ovaj tim veselih, dragih i vrijednih učenica je tim ZVJEZDICA naše škole.

Pohvale i čestitke, još jednom!